Обжарочна піч для горіхів і насіння

Обжарочна піч для горіхів і насіння
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 21932621
 
Способи оплати: Оплата по домовленості
Способи доставки: Доставка по домовленості

Характеристики

Производительность, кг/час   40-60 80-120 150-180 300
Объем обжарочной камеры, л   230 370 1140 2300
Рекомендуемый объем загрузки, л (мах)   90 180 450 900
Время цикла обжарки, мин   25-55 25-55 25-55 25-55
Установленная мощность, кВт (не более)   19 25 46 83
Диапазон рабочих температур, °С   30-250 30-250 30-250 30-250
Наружный барабан теплоизолирован, мм   70 70 70 70
Частота вращения обжарочного барабана, об/мин   6-12 8-12 8-12 8±2
Габаритные размеры, м (ДхШхВ)   2,15x1,0x1,9 2,4x1,1x2,1 3,5х1,6х2,8 5,6х1,7х3,4

Опис Обжарочна піч для горіхів і насіння

Зажарочні печі барабанного типу застосовуються для обсмажування:

 • горіхів (арахіс, фундук, мигдаль, кеш'ю та ін.)
 • какао-боби;
 • насіння соняшнику, гарбузового насіння, кунжуту і ін .;
 • зерен, ячменю, солоду та ін.


ОПИС І ПРИНЦИП РОБОТИ

Смаження печі для горіхів і насіння барабанного типу забезпечують рівномірну швидку обсмажування і сушку насіння, горіхів, зерен та інших подібних продуктів. Метод обсмаження контактно-конвективний: обсмажування відбувається за рахунок зіткнення продукту з розігрітим барабаном і одночасного продування гарячим повітрям. Нагрівальні елементи (ТЕНи) розташовані по периметру барабана. Поєднання контактного і конвективного методів обсмаження дозволяє отримати високі смакові якості продуктів.

Всі деталі контактує з продуктом виготовлені з харчової нержавіючої сталі.

Обжарка продукту відбувається в барабані, всередині якого знаходяться лопаті спеціальної конструкції, які ретельно перемішують продукт в процесі не травмуючи його при цьому.

Система вентиляції забезпечує ефективне видалення вологи, дрібного сміття і пилу. Інтенсивність вентиляційного відсмоктування регулюється шибером.

Пробовідбірник дозволяє контролювати ступінь готовності продукту, не перериваючи процес обсмажування.

Можливість регулювання температури обробки в широкому діапазоні робить установку універсальної - на ній можна як підсушувати, так і обсмажувати будь-які види насіння і горіхів, незалежно від їх початкової вологості, в тому числі і оброблені в сольовому розчині.

Насіння можна обсмажувати як в лушпинні, так і очищені (обвалені). Для очищення насіння від лушпиння призначена установка для обрушення насіння соняшнику.

Автоматичний пульт управління підтримує задану температуру протягом усього процесу обсмажування. Після закінчення заданого часу обробки відключається нагрів і подається звуковий сигнал.

Швидко вивантажити готовий продукт дозволяє реверсне обертання барабана з підвищеною швидкістю. Використання сучасних термоізоляційних матеріалів зводить до мінімуму втрати тепла і таким чином економить електроенергію.

Завантаження в жарильну установку можна здійснювати за допомогою конвеєра, скіповим підйомником або вручну. Обсмажений продукт (арахіс, насіння, горіхи, кава та ін.) Вивантажується в охолоджувальний обладнання.

ПЕРЕВАГИ

 • Смакові якості обсмаженого продукту: Принцип обсмажування печей контактно-конвективний, за рахунок розігрітого барабана і продувки через продукт гарячого повітря. Дане поєднання методів обсмаження дозволяє отримати високі смакові якості обсмажених насіння, горіхів. Що дозволить Вам значно перевершити за смаковими показниками своїх конкурентів.
 • Рівномірна обжарка продукту: Рівномірність обсмаження досягається за рахунок правильного вибору оптимальної швидкості обертання барабана і технічно грамотно спроектованих лопатей, які під час обсмажування перемішують продукт.
 • Система примусового викиду вологи і пилу з обжарочной печі: Примусова вентиляція дозволяє прибрати вологу і пил з барабана, що безпосередньо впливає на час і якість обсмажування горіхів, насіння і ін. Час і дискретність роботи вентиляції програмується на пульті управління.
 • Пробовідбірник: Дозволяє в процесі обсмажування відбирати проби продукту, за якими можливо максимально точно визначити ступінь його готовності.
 • Програматор: На нім задаються режими обжарювання або сушки продукту, а саме: - температура обсмажування (до 250 ° С), яка підтримується в автоматичному режимі; - температура, при якій відключається одна група ТЕНів (для економії електроенергії); - час обсмажування або сушіння, по закінченню циклу спрацьовує звуковий сигнал; - режими роботи примусової вентиляції.
 • - Ручна вивантаження продукту з обжарочной печі: Застосовується при відключенні електропостачання. Цей пристрій дозволяє швидко вивантажити продукт.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Виробнича компанія Технолог
(основний офіс)

61004, Україна, Харківська, Харків, вул. Катерининська, будинок 46
 • +38 (057) 783-86-XX

Сайт

Виробниче підприємство Технолог

Виробниче підприємство Технолог

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create