Лінія зважування, змішування і дозування сипких матеріалів

Лінія зважування, змішування і дозування сипких матеріалів
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 21930208
 
Способи оплати: Оплата по домовленості
Способи доставки: Доставка по домовленості

Опис Лінія зважування, змішування і дозування сипких матеріалів

Автоматична лінія зважування, змішування і дозування сухих, дрібнодисперсних, сипучих компонентів (борошна, борошняних сумішей, кондитерських сумішей, сухого молока, харчових добавок, кава "3 в 1", порошків і ін. Продуктів) дозволяє в автоматичному режимі подавати і зважувати необхідну порцію декількох інгредієнтів для замісу. Весь технологічний цикл подачі компонентів, зважування, дозування, змішування і вивантаження готової суміші задається автоматично на контролері. Вага дози компонентів, час змішування, час вивантаження оператор може коригувати самостійно.

Завантаження компонентів в бункер дозатора здійснюється за допомогою транспортерів за принципом - "для кожного інгредієнта свій транспортер". Завантажники оснащені частотними регуляторами за допомогою яких можна зробити плавне досипання компонента до заданої ваги. Бункер дозатора герметично з'єднаний з транспортерами і змішувачем за допомогою гнучких рукавів.

Основні етапи роботи автоматичної лінії для приготування сипучих сумішей:

1. Подача компонентів з прийомних бункерів в бункера дозаторів.

2. Дозатори з системою зважування компонентів.

3. Змішування попередньо зважених і завантажених в змішувач компонентів.

4. Вивантаження готової суміші в накопичувальну ємність.

5. Дозування продукту в готову тару (пакет, мішок, ємність).

6. Якщо багато микрокомпонентов то вони попередньо перемішуються в малому змішувачі та автоматично, за рецептурою, подаються в основний змішувач.

Комплектація:

 • Змішувач для предсмешіванія микрокомпонентов.
 • Шнекові транспортери з прийомними бункерами для подачі компонентів на дозування в змішувач.
 • Дозатори основних продуктів і мікродоз.
 • Змішувач сипучих продуктів. Обсяг змішувача залежить від необхідної продуктивності. Ми виробляємо змішувачі стрічково-шнекові для сипучих продуктів на 440, 700, 1040, 1600 і 2500л.
 • Шнековий транспортер для подачі готової суміші в накопичувальний бункер.
 • Накопичувальна ємність з мішалкою.
 • Шнековий дозатор сипучих компонентів в готову тару.
 • Система автоматизації управління лінією на базі контролера.


За бажанням Замовника дана комплектація може змінюватися під технологічні вимоги.

Принцип роботи лінії для:

Оператор на пульті управління вибирає або встановлює рецептуру суміші і потім завантажує необхідні компоненти в бункера транспортерів для великих і середніх доз.

Для малих доз, оператор попередньо зважує компоненти в необхідних пропорціях, виходячи із загального обсягу завантаження всіх малих доз, і завантажує в предсмесітель для мікрокомпонентів.

Після завантаження всіх компонентів комплекс працює в автоматичному режимі, оператор тільки підсипає компоненти в бункера транспортерів. Подача компонентів в дозатори, зважування, змішування компонентів і їх вивантаження відбувається в автоматичному режимі. Бункери загрузчиков для подачі великих, середніх і малих доз укомплектовані датчиками рівня, які інформують оператора про наявність продукту для змішування і дають команду на дозування, або вивантаження з змішувачів.

Також шнекові завантажувачі оснащені частотними перетворювачами, які організовують плавну досипання продукту в дозатор, забезпечуючи точність зважування. Все бункера шнекових завантажувачів оснащені рамними мішалками, які не дають продукту злежатися.

Дозатори встановлені на тензодатчиках, які зважують компоненти в бункерах дозаторів і управляють подачею продукту шнековими транспортерами.

Час циклу змішування і автоматичне вивантаження із змішувача задає оператор на пульті управління. Готова суміш з стрічкового перемешівателі автоматично вивантажується в приймальний бункер транспортера, що подає для подачі на наступну технологічну операцію або в накопичувальний бункер готової суміші з подальшим дозуванням. Після вивантаження готової суміші із змішувача автоматично закривається розвантажувальна заслінка і відбувається дозування компонентів на наступний цикл.

Все обладнання сертифіковане, укомплектовано якісними імпортними комплектуючими.

Система автоматизації технологічного процесу:

За бажанням Замовника наше підприємство може призвести автоматизацію технологічного процесу подачі, змішування, вивантаження і дозування сипких компонентів.

У такому випадки лінія працює на базі кнопкового або сенсорного контролера. Всі технологічні процеси роботи лінії автоматизовані:

 • Подача необхідної кількості компонентів на дозування перед змішуванням з функцією досипання для точного дозування. Кількість компонентів обмовляється і може складатися з мікродоз дозування середніх і великих доз. Також при необхідності можна організувати автоматичне дозування, методом вприскування, рідких компонентів;
  • Після зважування відбувається автоматична подача компонентів в змішувач;
  • Автоматичне змішування компонентів в змішувачі. Після закінчення часу змішування відбувається автоматичне відкривання розвантажувального патрубка для вивантаження продукту;
  • Автоматична вивантаження продукту із змішувача;
  • Подача транспортером на фасовку;
  • Дозування готового продукту.
  • Оператор повинен стежити тільки за наявністю компонентів в бункерах транспортера або накопичувальних бункерів.
  • На контролері оператор може фіксувати потрібні рецепти і при необхідності їх змінювати або доповнювати нові. Кількість рецептів обмовляється при замовленні.
  • Програма автоматизації лінії складається під комплектність і вимоги Замовника. Всі одиниці обладнання пов'язані між собою і можуть працювати як в автономному так і в автоматичному режимі.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Виробнича компанія Технолог
(основний офіс)

61004, Україна, Харківська, Харків, вул. Катерининська, будинок 46
 • +38 (057) 783-86-XX

Сайт

Виробниче підприємство Технолог

Виробниче підприємство Технолог

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create