Комплекс для зважування компонентів, змішування і дозування в готову тару

Комплекс для зважування компонентів, змішування і дозування в готову тару
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 21929545
 
Способи оплати: Оплата по домовленості
Способи доставки: Доставка по домовленості

Опис Комплекс для зважування компонентів, змішування і дозування в готову тару

Комплект обладнання призначений для автоматичного дозування основних компонентів в змішувач, змішування і дозування готового продукту в мішок (пакет) або подальшої перевантаженні згідно з технологічним процесом.

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Комплекс застосовується для приготування різних багатокомпонентних сумішей складаються з сухих, сипучих, дрібнодисперсних компонентів:

1.Суміші для харчової промисловості - молочні суміші, суміші для морозива, дитяче харчування, хлібопекарські та кондитерські суміші, спортивне харчування, функціональні суміші, харчові добавки, смакоароматичні суміші та ін.

2. Суміші фармацевтичних препаратів - приготування таблетмасс, фітопрепаратів та ін.

3. Парфюмерно-косметичні суміші;

4. Суміші для хімічної промисловості - побутова хімія (пральні порошки, миючі засоби), засоби захисту рослин,  протипаразитальні суміші , суміші на основі ПВХ і ін.

5. Комбікорми, премікси, рибні підгодовування.

ОПИС І ПРИНЦИП РОБОТИ

Комплектація:

 • Шнекові завантажувачі-дозатори для подачі компонентів в змішувач;
 • Змішувач сипучих продуктів на тензомодулях;
 • Шнековий дозатор готового продукту в готову тару з бункером.


Комплектація, ступінь автоматизації та продуктивність підбирається під вимоги Замовника.

Принцип роботи:

 • Компоненти з мішків, біг-бегів або іншої тари подаються в прийомні бункера шнекових транспортерів. Для кожного компонента передбачено окремий транспортер. Бункери транспортерів оснащені мішалкою і датчиком рівня, який контролює наявність продукту в бункері.
 • Транспортери по черзі подають компоненти в змішувач на зважування. Змішувач в якому відбувається змішування дрібнодисперсних сипучих компонентів встановлено на тензомодулях. Тензомодулі дозволяють робити зважування безпосередньо в змішувачі. Для точного дозування компонентів транспортери-дозатори оснащені функцією плавного досипання.
 • На контролері оператор виставляє вагу дози по кожному компоненту, плавне досипання для точного зважування, час змішування і вивантаження готового продукту в бункер дозатора.
 • Для завантаження в змішувач середніх і мікродоз - комплекс може оснащуватися відповідними додатковими дозаторами, а також дозатором рідких компонентів через форсунку.
 • Після закінчення змішування продукт вивантажується в бункер дозатора (дозатора готового продукту в мішок або іншу тару). Бункер дозатор має датчик рівня, який контролює наповнюваність бункера і при необхідності перекриває заслінку змішувача. Вага доз (діапазон) обмовляється при замовленні.
 • Замість шнекового дозатора готового продукту в мішок - може бути встановлений шнековий транспортер з бункером - для подальшого перевантаження продукту по технологічному ланцюжку. Також можливо вбудовування додаткового бункера - накопичувача.
 • Все обладнання герметично пов'язане між собою. Деталі контактують з продуктом виготовлені з харчової нержавіючої сталі.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Виробнича компанія Технолог
(основний офіс)

61004, Україна, Харківська, Харків, вул. Катерининська, будинок 46
 • +38 (057) 783-86-XX

Сайт

Виробниче підприємство Технолог

Виробниче підприємство Технолог

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create