Двухвальний змішувач сипучих продуктів

Двухвальний змішувач сипучих продуктів
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M11329174
 
Способи оплати: Оплата по домовленості
Способи доставки: Доставка по домовленості

Опис Двухвальний змішувач сипучих продуктів

Підприємством «Технолог» було розроблено та запущено у виробництво нову лінійку двохвальних змішувачів для змішування сипучих компонентів. За основу орган змішування був узятий чотирьохполосовой стрічковий шнек, який дуже добре себе зарекомендував в одновальних змішувачах.

На кожному валу змішувача відбувається чотири зустрічні потоки, крім того два вала з стрічковими шнеками здійснюють тривимірний рух всієї суміші. Додатково за рахунок різноспрямованих витків стрічкового шнека у верхній області перетину двох змішувальних контурів відбувається інтенсивний обмін матеріалами. Дана конструкція дозволяє якісно і дуже швидко домогтися високої однорідності змішування. Час змішування продукту не більше 5-ти хв. У змішувачі передбачено реверсне обертання двох мішалок, на пульті керування задається час обертання мішалок в один і зворотний бік, крім того встановлюється загальний час одного циклу змішування.

Завантаження продукту відбувається через верхню кришку панелі. Розвантаження через нижні люки, відкривання, яких відбувається за допомогою пневмоциліндрів. Всі деталі контактують з продуктом виготовлені з харчової нержавіючої сталі. Використовуються перевірені, якісні приводу відомих фірм.

Камера змішування змішувача герметизирована, завантажувальна кришка прогумована в кришці змішувача передбачений душник з фільтрувальною тканиною.

Маючи великий досвід у виготовленні змішувачів сипких продуктів нашими фахівцями була розроблена ефективна трирівнева система ущільнень, яка запобігає потраплянню пилу між валом і корпусом змішувача.

Двухвальний змішувач циклічної дії може комплектуватися системою впорскування рідких або густих компонентів. Уприскування відбувається через форсунки методом мікророзпилення (туманом). Ступінь розпилення можна регулювати.

При необхідності двовальний змішувач періодичної дії може комплектуватися частотним перетворювачем за допомогою якого можна плавно встановлювати швидкість обертання мішалок.

Додатково можливо зважувати компоненти надходять в змішувач шляхом установки системи зважування на тензомодулях.

ЗАСТОСУВАННЯ двохвальних змішувачів:

- змішування харчових сипучих компонентів;

- змішування побутової хімії: прального порошку з додаванням рідких компонентів, чистячих і миючих засобів;

- змішування фармацевтичних препаратів і ін.

ПЕРЕВАГИ:

  • висока однорідність змішування;
  • висока продуктивність, малий час змішування;
  • зручність обслуговування і чищення;
  • немає «мертвих» зон;
  • можливість впорскування великої кількості рідких компонентів;
  • можливість дозування рідких компонентів;
  • програмування процесу змішування;
  • наявність сертифіката і гігієнічного висновку.


За бажанням Замовника змішувач можна укомплектувати завантажувальними транспортерами (скребковим або шнековими), бункером-дозатором з тензодатчиками, який точно зважує завантажувальні компоненти. Весь алгоритм роботи комплексу можна автоматизувати і програмно задавати на контролері: автоматичне завантаження продукту в бункер для зважування, почергове зважування заданої дози компонентів і вивантаження продукту з бункера-дозатора в змішувач, автоматичне перемішування і вивантаження з змішувача.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Виробнича компанія Технолог
(основний офіс)

61004, Україна, Харківська, Харків, вул. Катерининська, будинок 46
  • +38 (057) 783-86-XX

Сайт

Виробниче підприємство Технолог

Виробниче підприємство Технолог

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create