Обладнання для смаження насіння і горіхів
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 01139029
 
Способи оплати: Оплата по домовленості
Способи доставки: Доставка по домовленості

Опис Обладнання для смаження насіння і горіхів

Обжарювальні печі призначені для рівномірного обсмаження арахісу, фісташкок, фундуку, насіння соняшнику, гарбузового насіння, кави, сої та ін. Спеціальний метод смаження (контактно-конвективний) дозволяє отримати високі смакові якості продуктів.

Перевага жарочно-сушильного обладнання

- Смакові властивості обсмаженого продукту: Принцип обсмажування печей контактно-конвективний, за рахунок розігрітого барабана і продування через продукт гарячого повітря. Дане поєднання методів обжарювання дозволяє отримати високі смакові якості обсмажених насіння, горіхів. Що дозволить Вам значно перевершити за смаковими показниками своїх конкурентів.

- Рівномірне обсмажування продукту: Рівномірність обсмажування досягається за рахунок правильного вибору оптимальної швидкості обертання барабана і технічно грамотно спроектованих лопатей, які під час обжарювання перемішують продукт.

- Система примусового викиду вологи і пилу з обжарочний печі: Примусова вентиляція дозволяє прибрати вологу і пил з барабана, що безпосередньо впливає на час і якість обсмажування горіхів, насіння і ін
Час і дискретність роботи вентиляції програмується на пульті управління.

- Пробовідбірник: Дозволяє в процесі обжарювання відбирати проби продукту, за якими можливо максимально точно визначити ступінь його готовності.

- Програматор: На ньому задаються режими обжарювання або сушіння продукту, а саме:
- температура обжарювання (до 250°С), яка підтримується в автоматичному режимі;
- температура, при якій відключається одна група Тенів (для економії електроенергії);
- час обжарювання або сушіння, по закінченню циклу спрацьовує звуковий сигнал;
- режими роботи примусової вентиляції.

- Ручне вивантаження продукту з обжарочний печі: Застосовується при відключенні електропостачання. Даний пристрій дозволяє швидко вивантажити продукт.

Опис роботи:

Принцип обсмажування печей контактно-конвективний, за рахунок розігрітого барабана і продування через продукт гарячого повітря. Дане поєднання методів обжарювання дозволяє отримати високі смакові якості продуктів.

Тени розташовані між двома барабанами - обертовим внутрішнім, в якому знаходиться продукт, і зовнішнім теплоізолюючим.

Спіральні лопаті, розташовані всередині обертового барабана, здійснюють перемішування продукту для його рівномірного обсмажування.

Система вентиляції забезпечує ефективне видалення вологи, дрібного сміття і пилу. Інтенсивність вентиляційного відсмоктування регулюється шибером.

Пробовідбірник дозволяє контролювати ступінь готовності продукту, не перериваючи процес обжарювання.

Можливість регулювання температури обробки в широкому діапазоні робить установку універсальною - нею можна підсушувати, так і обсмажувати будь-які види насіння і горіхів, незалежно від їх початкової вологості, у тому числі і оброблені в сольовому розчині.

Насіння можна обсмажувати як в лушпинні, так і очищені (обрушенные). Для очищення насіння від лушпиння призначена установка для обрушення насіння соняшнику.

Автоматичний пульт управління підтримує задану температуру протягом усього процесу обжарювання. Після закінчення заданого часу обробки відключається нагрів і подається звуковий сигнал.

Швидко вивантажити готовий продукт дозволяє реверсне обертання барабана з підвищеною швидкістю. Використання сучасних термоізоляційних матеріалів зводить до мінімуму втрати тепла і таким чином економить електроенергію.

Завантаження в жарочную установку можна здійснювати за допомогою конвеєра, скіповим підйомником або вручну. Обсмажений продукт (арахіс, насіння, горіхи, кава та ін) вивантажується в охолоджувальне обладнання.

З цим товаром також купують

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Производственное предприятие "Технолог" в форме ООО
(основний офіс)

61004, Україна, Харківська, Харків, вул. Катерининська, будинок 46
  • +38 (057) 783-86-XX

Сайт

Виробниче підприємство Технолог

Виробниче підприємство Технолог

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create