Ростер кави — якісне та швидке обсмаження

Налічується величезна кількість різновидів кави, тобто «поганої» кави практично не буває. І кожна людина має право обирати різну каву та яка найбільше подобається, оскільки про смаки не варто сперечатися.

Ростер — це спеціалізована установка для обсмаження кави. Існує чимало різновидів ростерів. Зокрема, існують моделі ростерів для домашнього використання, невеликого бізнесу та промислові. Проте усі установки працюють за одним принципом. Зерна нагрівають у металевому барабані, вони отримують тепло від його поверхні та потоків гарячого повітря. У процесі обсмажування варто дотримуватися температурної кривої.

Контактно-конвективний метод обсмажування кави передбачає обсмажування у розігрітому барабані та інтенсивне продування гарячим повітрям. Усі тени поділяються на дві групи та розташовані по периметру кола барабана. Також наявні спеціальні лопаті, які дозволяють здійснювати перемішування кави, не пошкоджуючи її.

Оглядове вікно та спеціальний пробник готовності допоможе уникнути пересмажування або недосмажування кавових зерен. Увесь процес обсмажування контролюється оператором. Завдяки надзвичайно потужній системі вентиляції можна легко та швидко усунути вологу, яка утворюється в результаті обсмаження. Будь-яке сміття з використанням вентилятора надзвичайно легко всмоктується у циклон (внизу є спеціальна знімна ємність для сміття).

Процес обсмаження може відбуватися у ручному та автоматичному режимі. Пульт управління розташовується праворуч. Після обсмаження важливо здійснити швидке охолодження кавових зерен, оскільки у протилежному випадку кава буде далі обсмажуватися. Один цикл обсмаження триває близько 20 хвилин. Деталі, які контактують із готовим продуктом, виготовлені з якісної нержавіючої сталі харчової марки.

Придбати ростер кави можна в компанії «Технолог». Ростери забезпечують рівномірне та швидке обсмажування, тож нічим не поступаються зарубіжному обладнанню. Надаємо гарантійне обслуговування терміном на 1 рік. Приймаємо замовлення з усіх регіонів України, а також з-за кордону. Дізнатися додаткову інформацію можна за контактними номерами телефонів, обов’язково допоможемо визначитися із вибором. Устаткування є сертифікованим. Чекаємо на Ваші замовлення!