Змішувач харчовий: сфера застосування, функції та типи

Сучасна харчова промисловість не обходиться без якісного та функціонального обладнання для переробки, змішування та фасування продуктів харчування. Мова йде про змішувач харчовий.

Залежно від типу продукції, що змішується та переробляється (подрібнюється, піддається термообробці тощо), розрізняють два типи харчових змішувачів: для сипучих компонентів та для рідкої, в'язкої та пастоподібної продукції харчування. Варто додати, що змішувачі обох типів також широко використовуються не лише в харчовій промисловості, а й у фармацевтиці, хімічній галузі, парфумерній та косметичній індустрії та навіть в агропромисловому комплексі.

Змішувачі для сипучих компонентів призначені для:

— змішування спецій і приготування приправ;
— харчових смакових ароматичних добавок;
— харчових концентратів;
— дитячих поживних сумішей;
— овочевих і фруктових сумішей;
— приготування порошків фіточаю, кавових напоїв (3 в 1);
— молочних сумішей для морозива;
— кондитерських і хлібобулочних сумішей;
— змішування сухих пластівців, мюслі, продуктів швидкого харчування, сухих супів;
— спортивного харчування, БАДів.

Змішувачі для рідких та густих продуктів призначені для подрібнення, перемішування і термічної обробки в'язких, пастоподібних молочних продуктів типу сирних виробів, плавлених сирів, кремів, паст, сироваткових і ін. кисломолочних продуктів. Крім того, використовуються для виробництва соусів, майонезів, кетчупів та інших в'язких продуктів.

Окрім змішувачів, слід також звернути увагу на додаткове обладнання для просіювання, очищення та досягнення однорідності (густі та в’язкі компоненти) кінцевої продукції і, звичайно, обладнання для фасування.

Підприємство «Технолог» вже більше 10 років успішно займається проектуванням і виробництвом змішувачів для змішування сипучих компонентів. За цей час фахівці компанії розробили безліч конструкцій змішувачів: стрічково-шнекові, плужкові, лопатеві, біконічні, барабанні змішувачі, змішувачі з спіральним шнеком. Широкий спектр і якість устаткування, що випускається, задовольнить найвищі вимоги замовників. А також у переліку обладнання компанії в наявності змішувачі з різними функціями та комплектуючими для рідких, в’язких та пастоподібних компонентів.

Обладнання відрізняється надійністю, простотою налаштування, експлуатації, якістю, що підтверджують численні дипломи, які отримала компанія. Досвідчені фахівці підприємства постійно вдосконалюють, підвищують функціональні можливості обладнання, яке випускається компанією.

ТОВ "Технолог" цінує своїх клієнтів, тому знаходить до кожного індивідуальний підхід. За бажанням клієнта є можливість спроектувати обладнання, яке максимально відповідає технологічним процесам замовника.