Рибний бізнес: відкриваємо власний цех

Мрієте відкрити власний цех, який виготовлятиме різноманітну рибну продукцію? Ми з компанією ТЕХНОЛОГ будемо раді Вам допомогти у цьому. Прочитавши цю статтю Ви знатимете деталі, які потрібно враховувати перш ніж розпочинати власну справу.

Зупинивши свій вибір на галузі з переробки риби, Ви зробили правильне рішення. Адже саме ця галузь майже ніяк не залежить від коливань на ринку під час кризи.

Користь такої справи полягає у тому, що стабільність "рибної галузі" не залежить від ринкових умов і попит на продукцію майже не змінюється в різні сезони та за умов різної економічної ситуації.

Починайте справу з малого — спочатку створіть цех, який буде займатися копченням риби. Потім можете поступово додавати консервування чи соління морепродуктів. Майте справу тільки із свіжою рибою, тоді за умов високої рентабельності Ваш бізнес окупиться за півроку. Реалізовувати товар можна як на торгових місцях, які були ще до відкриття Вашого цеху, так і  на нових торгових місцях.

Для нормального функціонування підприємства потрібно підібрати вигідне місце, до якого зручно буде доїжджати навіть постачальнику риби. Усі приміщення повинні відповідати нормам та вимогам. А обладнання повинне бути високоякісним. Саме таке обладнання для переробки риби пропонує компанія ТЕХНОЛОГ. Цей вітчизняний виробник знає все про техніку для харчової промисловості, тому зможе легко підібрати апарати, які стануть Вам професійними помічниками.

Дбайте про людей, яких візьмете до себе на роботу. Не нехтуйте санітарними нормами. Виробництво не має зашкодити людям, а тільки приносити користь. Також не варто розчаровуватися при початкових хибах. Ви ввійдете в колію і зможете впоратися із будь-якими перепонами. А правильне оснащення цехів підприємства допоможе Вам професійно виготовляти рибну продукцію. Серед різноманіття обладнання Вам будуть потрібні різні устаткування.

Серед них:
- Великий контейнер чи спеціальна "холодна кімната".
- Ванна для миття риби.
- Стелаж, на якому вона буде розморожуватися.
- Технічний стіл, де рибу будуть чистити, розрізати і тд.
- Якісні ножі, дошки, ваги, рукавички з металу.
- Спеціальні ванни для засолювання.
- Камери для сушки чи копчення.
- Слайсер, який рівно різатиме та складатиме рибу.
- Машини для видалення луски та кісточок.
- Автоклав та машина для загортання готової продукції у вакуумну упаковку.

Маючи азарт, знання, обладнання та команду професіоналів, Ви зможете заявити про себе. І вийти на ринок як підприємство, яке виготовляє якісну рибну продукцію за усіма нормами.

А допомогти Вам у цьому буде дуже рада компанія ТЕХНОЛОГ, яка виготовляє сучасне професійне обладнання для переробки риби.

Відкривайте власну справу і ставайте першими вже сьогодні!