Особливості обсмажування кави в ростері

Обсмажування кави можна назвати чарівним процесом. Адже саме під час нього можна отримати новий смак, аромат та колір кавових зерен. У зелених бобах кави є такі елементи, як білки, кофеїн, але вони не відчуваються. Тож тільки саме обсмажування зерен розкриває усі нотки. Зберігати кавові зерна рекомендують зеленими, так вони зможуть довше пробути свіжими. А от обсмажені боби радять споживати одразу.

Ростери для обсмажування кави можна купити в компанії ТЕХНОЛОГ. І Ви самостійно зможете відчути те задоволення, яке приносить процес приготування кави.

Процес обсмажування кави має багато ступенів. Ті, хто працюють у цій сфері, про таке знають і роблять усе за рецептами. Але що ж може допомогти при процесі обсмажування? Відповідь є —  походження кави, її сорт, спосіб обробки і бажані смакові відтінки.

Як визначити ступінь обсмажування?
Поширеним, але неточним є метод визначення ступеню обжарювання кави за його кольором зерна. Боби вбирають тепло і їх колір змінюється від жовтого до відтінків коричневого до того часу, аж поки їх не дістануть із ростера. Відмінним показником температури бобів під час обсмажування можна вважати звук.

При обсмажуванні може відбуватися потріскування зерен. Це починає відбувається приблизно при  205-207 ° C. Боби будуть видавати тріск, який подібний до звуку попкорну, але трохи тихіший. Ця точка називається "першим тріском", яка офіційно вважається початком обсмажування. Коли зерно досягає температури близько 224-227 ° C, тоді відбувається "другий тріск". Це точка розподілу між середнім і темним ступенем смаження.

Ступені обсмажування зерен за температурою
Зелені кавові зерна, на які діяла максимальна температура у 22 ° C можна зберігати до двох років. При 165 ° C зерна втрачають воду та збільшуються. Це фаза сушіння. 196 ° C — це найлегша фаза обсмажування, зерна мають світло-коричневий колір і гострий кислий смак. Ново-англійським вважається ступінь обсмажування при 205 ° C. Зерна ще мають "кислинку", але вже відчувається хлібний присмак.
Американський ступінь — це обсмажування при 210 ° C. Міське обсмажування відбувається при 219 ° C, а повне міське — при 225 ° C. Тут вже зерна матимуть темно-коричневий колір і яскравіший смак. Віденський ступінь обсмажування кави відбувається при температурі 230 ° C і має приглушене відчуття кислотності. Французьке обсмажування — це показник у 240 ° C. Італійський ступінь обсмажування досягається при 245 ° C — зерна дуже темно-коричневого кольору, кислотність майже не відчувається. І останній ступінь при 250 ° C — Іспанський, зерна майже чорні і дуже блискучі.

Уявіть, яким буде аромат у тому закладі, де відбувається обсмажування і якими радісними будуть поціновувачі гарячого напою.

Купити ростери для обсмажування кави можна вже сьогодні. Для цього звертайтеся в компанію ТЕХНОЛОГ!