Кожен виробник консервації знає, що без автоклав для консервування неможливо отримати якісний продукт. Ось чому при закупівлі обладнання слід звернути на них особливу увагу.

Основне призначення автоклав - це стерилізація і пастерилизация м'ясних, рибних консервів, пресервів, паштетів, овочевих і фруктових консервів, молочних продуктів, соків, грибів та інших продуктів. Процес пастеризації і стерилізації продукту може здійснюватись в скляних, жерстяних, ламістерних упаковках, пакетах "doy pack".

Автоклави для консервування поділяють на парові та промислові. Кожен вид має свою специфіку та особливості роботи.

Парові автоклави

Ключова особливість даного виду обладнання - це робота на пару. Джерелом пари може бути стаціонарна котельня або парогенератор. Основна сфера застосування - це стерилізація і пастеризація рибних, м'ясних, плодово-овочевих консервів, соків, соусів, каш швидкого приготування.

Принцип роботи автоклавів досить простий. Продукт поміщається в спеціальні корзини всередині обладнання. Після чого на блоці устаткування задаються необхідні параметри стерилізації. Вони індивідуальні для кожного окремо взятого продукту і обчислюються згідно з розробленою формулою. Цикл роботи парового автоклава полягає в наступному: розігрів продукту до необхідної температури - сам процес стерилізації - охолодження продукту з підтриманням необхідного тиску.

Потрібно зазначити, що в процесі стерилізації вихідні параметри можна коригувати через основну панель управління. Програма документує і зберігає інформацію, виводить її у вигляді графіка на монітор.

Промислові автоклави для консервування

Промислові електричні автоклави використовуються в консервному виробництві для стерилізації овочевих, фруктових, м'ясних, рибних консервів, паштетів, пресервів, грибів, соків, соусів.

Комплектація промислового автоклава включає: кошики для закладки банок, ламістерної та інших видів упаковки, датчики температури, манометри, крани для подачі і зливу води, термометри, пульт управління, а також поворотний механізм для відкривання кришки автоклава.

Всі функції можна встановлювати як автоматично, так і вручну. Система управління промислового автоклава підтримує задані параметри протягом всього процесу стерилізації.

Де купити автоклави для консервування?

Рекомендуємо вам фірму "Технолог". Підприємство є виробником і багато років займається розробкою і виготовленням сучасних моделей парових і промислових автоклавів.

За бажанням замовника фахівці компанії Технолог виготовляють горизонтальні і вертикальні автоклави. Обладнання фірми може працювати під тиском до 4,0 атмосфер з максимальною температурою до 140 °С.

Компанія надає всю необхідну супровідну документацію. Деталі можна дізнатися за контактними номерами телефонів. Якщо ви хочете зробити замовлення прямо зараз, перейдіть в розділ Товари.