Виробники смаженого насіння безсумнівно круглий рік мають стабільний дохід. Адже насіння - це продукт, який не залежить від сезону і вимог ринку. Його купують не тільки великі кондитерські та харчові підприємства, але і розфасований в невеликі упаковки цей продукт розкуповується «на ура».

Тим не менш і конкуренція на цьому ринку з кожним роком все більше зростає. Тому щоб залишатися на плаву, виробникам в першу чергу потрібно дбати про якість своєї продукції, і не останню роль в цьому процесі відіграє правильно підібране обладнання.

Для обсмажування насіння використовуються жарові печі. Печі для обжарювання насіння - це невеликі пристрої, які з допомогою потоків гарячого повітря здійснюють сушку і обсмажування продукту.

Де купити обладнання для смаження насіння?

Виробників жарових печей в Україні не так вже й багато. Але навіть серед наявних пропозицій, потрібно вміти вибрати краще. Якщо у вас немає досвіду покупки подібного обладнання, рекомендуємо звернути увагу на Харківську компанію "Технолог". Вона вже майже 15 років займається випуском подібного обладнання. Серед її постійних клієнтів такі підприємства: ВАТ "Кондитерська фабрика АВК", Кондитерська корпорація "Рошен", компанія "Снек Експорт" (ТМ "Семки", "Мачо", "Козацька розвага") та інші. Погодьтеся, вже самі назви підприємств говорять багато про що.

Переваги печей для обсмажування насіння від компанії "Технолог"

Збереження смакових якостей продукту. Сучасна технологія обсмажування насіння за рахунок розігрітого барабана і впливу гарячого повітря дозволяє максимально зберегти первозданний смак продукту. Забудьте про неприємний присмак олії, який, так часто розчаровує покупців.

Рівномірне обсмажування насіння. Це досягається за рахунок продуманої технічної побудови печі, а також оптимальної швидкості обертання лопастей печі.

Піч має інноваційну систему примусового викиду вологи і пилу. Відсіювання пилу і вологи не тільки підвищує якість кінцевого продукту, але і значно скорочує час обсмажування. Вона передбачає можливість визначення ступеня готовності продукту без припинення процесу смаження. Погодьтеся, це неймовірно зручно.

Можливість ручного програмування режимів жарочної печі для насіння: температура обжарювання (до 250°С), температура відключення однієї групи тенів, час обжарювання або сушіння, режими роботи примусової вентиляції.

Якщо вас зацікавила наша пропозиція, купити жарову піч від компанії "Технолог" ви можете в будь-якому місті України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Хмельницький, Запоріжжя та інші міста. Більш того, оформити замовлення ви можете прямо зараз! Для цього досить перейти в розділ Товари. Компанія Також займається виготовленням печей з індивідуальними технічними характеристиками. Обговорити цю пропозицію ви можете з менеджером фірми за контактними номерами телефонів.