Копчення, як виробничий процес, передбачає достатньо великі навантаження. На відміну від "домашніх" масштабів виробництва, воно потребує врахування всіх нюансів і вимог для того, щоб кінцевий продукт був конкурентоспроможним на ринку.

Не останню роль в успішному виробничому процесі відіграє обладнання, а саме - коптильні шафи. На сьогоднішній день у продажу є великий вибір коптильно-варильних (сушильних) камер і пристроїв з різними конструктивними особливостями.

На якому обладнанні краще зупинити свій вибір? Рекомендуємо вам компанію Технолог. Підприємство займається виготовленням коптильного обладнання вже більше 15 років. В асортименті фірми є коптильні шафи для м'яса і риби. Поговоримо про їх переваги більш детально.

Коптильні камери для м'яса, баликів, курки, ковбас

Такі камери дозволяють отримувати м'ясні делікатеси холодного і гарячого копчення.

У стандартну комплектацію камери входить: парогенератор, димогенератор, система осушення і розподілу пари, повітряно-димової суміші всередині камери, автоматичний блок керування, візки.

Вигідною перевагою коптильної шафи від компанії Технолог є її конструкція. Продумана вентиляційна система дозволяє рівномірно розподіляти повітря, пар і дим всередині камери і досягати оптимального результату.

Ще одна особливість, яку ви не знайдете ні в одній іншій коптильній камері - це парогенератор, прикріплений до задньої стінки камери. Він призначений для проварювання гострим паром варених ковбас, баликів, курей. Такий метод дозволяє значно поліпшити якість готового продукту і, крім того, прискорити процес приготування.

Робота коптильні повністю автоматизована. Системний блок контролює підтримання вихідних параметрів протягом усього процесу виробництва. У базовому варіанті виконання максимальна температура обробки складає 110 °С.

Компанія "Технолог" також приймає замовлення на виготовлення камер з індивідуальними параметрами.

Коптильні для риби та сирів

Коптильна камера для риби - це результат багаторічної роботи фахівців компанії "Технолог". У результаті риба, приготовлена з допомогою обладнання фірми, рівномірно і швидко коптиться, має гарний запах і золотистий колір. Задана температура обробки продукту підтримується автоматично. На пульті управління задаються режими копчення, сушіння, варіння.

В термокамерах можна готувати рибу холодного і гарячого копчення. Також вони відмінно підходять для сушіння і в'ялення риби за умови відключеного димогенератора.

Стандартна камера укомплектовується вентилятором для осушування риби перед копченням, димогенератором, блоком управління і візками. При необхідності обладнання може доукомплектовуватися охолоджувачем диму.

Переваги коптилень для риби від "Технолог":

- наявність активної системи вентиляції димоповітряної суміші і пари;

- додаткова система осушення продукту;

- герметичний димогенератор закритого типу з очищенням диму;

- універсальність камер;

- надійність всіх вузлів автоматики.

Як зробити замовлення коптильного шафи

Оформити замовлення на покупку коптильної шафи ви можете прямо зараз. Для цього досить перейти в розділ Товари і помістити потрібну модель у віртуальну корзину. Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами. Якщо ви хочете обговорити можливість виготовлення камери з індивідуальними параметрами, телефонуйте за контактними номерами телефонів. Ми завжди раді допомогти - чекаємо ваших дзвінків.